90 212 332 26 88
 

Hakkımızda

 

Blok bir FactorH markasıdır.

FACTORH; 2000 yılında kurulmuştur. Plastik ve Prograsif kalıp imalatı üzerine kurgulanan şirket hizmet alanımız, ülkemizdeki Makine ve Otomasyon eksikliğini fark etmemiz sonrasında tüm imkanlarını bu alanda kullanmaya başladı.

FACTORH; gerekli tüm altyapı ve teknolojik birikimin yanında gerekli standart ve sertifikasyonlara ulaşmış; üretim otomasyonu konusunda yapmış olduğu çalışmalar ve bir çok farklı sektörde faaliyet gösteren firmalarına özel geliştirdiği ürünler ile ülkemizdeki haklı liderliğine ulaşmıştır!

FACTORH; 1200m² kapalı alanda 30 kişilik Ar-Ge ekibi ile birlikte, şirketlere Ar-Ge desteği, Makine Üretimi ve Otomasyon sistemlerine geçiş noktasında proje ve danışmanlık hizmetleri sunmakta ve yürütmüş olduğu sektörel gelişim programları ile yenilik ve hizmetlerin tamamını kendi bünyesinde geliştirmekte ve sunmaktadır.

Dünya ve Ülkemizde yayılmayı sürdüren Covid19 virüsü sebebiyle, ülke ve dünyanın korunması kapsamında üretilecek her ürünü öncelikli bir görev bilerek Meske ve Güvenlik ekipmanları noktasında üretime başladık. Tıbbi maske üretim makineleri ile ilgili çalışmalarımızda devam etmekte. Farklı kuruluşlarla birlikte partner olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Bu günlerin kısa sürede bitmesini Allah 'tan temenni eder. Başta Sağlık çalışanlarımız olmak üzere, bu süreçte özveriyle çalışanlara teşekkürü bir borç biliriz.